Jiří Kolínek

Jiří Kolínek

Brand Manager

Ve financích působím od začátku roku 2012. Vždy mi dávalo smysl dělat práci tak kvalitně, jako bych ji vykonával sám pro sebe. Je pro nás důležité tento směr kontrolovat. Proto jsme v roce 2016 založili firmu Imperial Vision. Vize je od začátku jasná: „Budovat financím dobré jméno“.

Štěpán Klon

Štěpán Klon

Financial Consultant

O obor finance jsem se začal zajímat koncem roku 2015. Zaměřuji se na analýzu potřeb, ať už stávajících či nových klientů. Důležitá je pro mě kvalitně odvedená práce, spokojenost klientů a dlouhodobý vztah, který si s klienty budujeme. O rok později jsme se stejnou vizí založili firmu Imperial Vision.

Jakub Sovadina

Jakub Sovadina

Financial Consultant

Ekonomie je mým koníčkem od dětství. O finance se intenzivněji zajímám poslední dva roky a nyní je studuji na Mendelově univerzitě v Brně. Do Imperial Vision jsem vstoupil v roce 2018 proto, že sdílím hodnoty, na kterých je tato firma postavená a také proto, že vím, že mi dává prostor se realizovat a dále získávat další praktické zkušenosti ve svém oboru. Líbí se mi, že pokud klient něco potřebuje, dokážeme mu najít to nejlepší řešení za nejvýhodnější cenu.

Kontaktní formulář

5 + 5 =

Imperial Vision s. r. o.

Adresa:
nám. T. G. Masaryka 2433, 76001 Zlín

Telefon: +420 733 433 020

IČO: 05173841

E-mail: info@imperialvision.cz